Кількість жертв лісових пожеж на Гаваях зросла до 67 людей – Новини України

Кількість жертв лісових пожеж на Гаваях зросла до 67 людей - Новини України

Фото: twitter.com/GovJoshGreenMD

Кількість жертв лісових пожеж на Гаваях досягла 67 осіб. В історичному та популярному серед туристів місті Лахайна на заході острові Мауї підтвердили загибель ще 12 людей. Про це йдеться у твіттері Офісу губернатора Гаваїв.

– Оскільки зусилля з гасіння пожежі тривають, станом на 13:00 сьогодні було підтверджено ще 12 загиблих під час активної пожежі в Лахайні. Таким чином кількість загиблих досягла 67 осіб, — сказано у повідомленні.

36 летальних випадків було підтверджено в середу, 9 серпня. Ще 19 жертв було підтверджено 10 серпня. Губернатор Гаваїв Джош Грін назвав лісові пожежі на Гаваях, “ймовірно, найбільшим стихійним лихом в історії штату”.

Як пишуть Hawaii News Now, у п’ятницю сім’ям повідомили, що вони можуть почати повертатися до Лахайни на другому за величиною острові Гавайського архіпелагу Мауї. Доступ до міста залишатиметься обмеженим, також у ньому буде діяти сувора комендантська година. Влада нагадала жителям, що частина захід острова Мауї залишається без електроенергії та мобільного зв’язку, водопровідна вода може бути забруднена шкідливими хімікатами, а в деяких районах триває гасіння пожеж.

Полум’я охопило історичне місто Лахайна у вівторок ввечері, 10 серпня. Це сталося через вітер, який утворив ураган “Дора”. Зруйновано понад тисячу будівель, тисячі людей залишилися без даху над головою. Лісові пожежі на Гаваях стали найбільшими смертоносними лісовими пожежами в США за останні роки. Також це найсмертоносніше стихійне лихо відтоді, як Гаваї в 1959 році стали штатом США. Кількість смертей перевищує число жертв внаслідок цунамі 1960 року, коли на Гаваях загинула 61 людина.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни