Київський симфонічний оркестр отримав премію з рук принцеси Монако – Новини України

Київський симфонічний оркестр отримав премію з рук принцеси Монако - Новини України

Фото: facebook.com/KyivSO

Київський симфонічний оркестр отримав музичну премію принца П’єра де Монако у категорії “Музичний трамплін”. Церемонія нагородження лауреатів відбулася 11 жовтня у знаменитому оперному театрі Opéra de Monte-Carlo. Про це повідомляється на офіційній сторінці оркестру у соцмережах.

На церемонії від імені музикантів був присутній диригент оркестру Луїджі Гаджеро. Нагороду до рук йому передала особисто принцеса Монакська та Ганноверська Кароліна.

-Я сильно вдячний, що нашу роботу визнають, – сказав у своїй мові подяки Луїджі, – Моя співпраця з Kyiv Symphony Orchestra завжди була взаємним підсиленням, збагаченням. Я багато досліджував сучасну класичну музику і рухався від неї до самих витоків, тобто у зворотному напрямку. Оркестр мав традиційний бекграунд, але й дуже особливе ставлення до музики, жагу грати. Тож разом ми привносимо у виконання як глибоку аналітику, так і багато пристрасті, емоційного контакту з собою і матеріалом. Ми можемо тижнями зосереджено пропрацьовувати програму, щоб дати час нашим авторським інтерпретаціям справді визріти. Для мене це зокрема показово, коли ми готуємо твори сучасної класики — Станковича, Адамса, Скорика, Лігеті, Коломійця. Я вдячний, що ми з Kyiv Symphony Orchestra можемо розділити нашу любов до музики одне з одним та зі світом. Що наш багато в чому свіжий, нетиповий підхід так виділяють і вітають. Що вся ця енергія, яку ми вкладаємо, всі ці репетиції не даремні. Що люди справді чують різницю

Премія принца П’єра де Монако за музичну композицію заснована у 1960 році. Нагорода присуджується композитору чи колективу за нещодавно написаний музичний твір. З 2012-го церемонія нагородження походить раз на 3 роки, її головою є французький композитор та піаніст Бетсі Джолас.

Раніше Jerry Heil номінували на європейську музичну премію MMEA 2023, яка відзначає заслуги нових музичних виконавців Європи.

Київський симфонічний оркестр отримав премію з рук принцеси Монако - Новини України

Київський симфонічний оркестр отримав премію з рук принцеси Монако - Новини України

Фото: facebook.com/KyivSO

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни