Київ пережив восьму травневу атаку РФ, є троє постраждалих – Новини України

Київ пережив восьму травневу атаку РФ, є троє постраждалих - Новини України

Фото: facebook.com/npcukrenergo/

В ніч на 16 травня Київ пережив восьмий повітряний напад з початку травня. На цей раз РФ здійснила комплексну атаку з різних напрямків одночасно, із застосуванням БПЛА, крилатих ракет та, ймовірно, ракет балістичного типу. Вона була винятковою за своєю щільністю – максимальна кількість атакуючих ракет за найкоротший проміжок часу, повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

За його даними, переважна більшість ворожих цілей в повітряному просторі Києва була виявлена і знищена. Дані про кількість та тип ракет незабаром повідомлять Повітряні сили.

– Попередьно, зафіксовано падіння уламків в Соломʼянському, Шевченківському, Святошинському, Оболонському та Дарницькому районах столиці.  Найбільші пошкодження в Солом’янському районі – там було загорянння нежитлового приміщення та кілька одиниць автомобільної техніки. Пожежа ліквідована. В решті районів пошкодження не суттєві, – наголосив Попко.

За його даними, в більшості випадків виявлено падіння уламків на припарковані автомобілі, прибудинкову територію чи лісопаркову зону. Наразі інформації щодо потерпілих немає. Дані оперативного зведення збираються та уточнюються.

Мер Києві Віталій Кличко в свою чергу уточнив, що в Соломʼянському районі були зафіксовані вибухи. За попередніми даними, внаслідок падіння уламків ракети сталося загоряння кількох авто. Ушкоджена будівля площею 200 м кв. Рятувальники працюють на місці. За попередньою інформацією, троє потерпілих.

У Оболонському, де впали уламки, постраждалих немає. В Шевченківському районі уламки впали на територію зоопарку. У Дарницькому районі внаслідок падіння уламків ракети, пошкоджені два автомобілі. Інформація про постраждалих не надходила.  Впали уламки і у лісопарковій зоні в Дарницькому районі столиці – без загоряння.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни