Киян попередили про можливі підтоплення у низці районів – Новини України

Киян попередили про можливі підтоплення у низці районів - Новини України

Фото: facebook.com/UkrHMC

У Києві та області внаслідок опадів можливі підтоплення у низці районів. Українцям необхідно дотримуватись кількох порад. Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація у Telegram.

– За прогнозами синоптиків, наприкінці квітня-початку травня очікуються рясні дощі. Очікувані максимальні рівні повені не загрожують промисловим об’єктам і житловим масивам. Можливе підтоплення деяких пляжів та зон відпочинку, а також деяких садово-дачних ділянок. Йдеться про села Осещина, Погреби, Хотянівка, Троєщина, Гнідин, Вишеньки та заплави Дніпра на півдні столиці. Можливі часткові затоплення територій на дачних масивах: Воскресенські Сади, Русанівські Сади, Осокорки, Позняки, Вишеньки, – розповіли у КГВА.

Жителів перерахованих районів просять перенести найцінніші речі на верхні поверхи будівель або горища і бути готовими відключити електрику, газ, всі побутові прилади. Важливо підготувати цінні речі та документи, якщо доведеться на якийсь час покинути будинок. Також подбайте про свійських тварин, зазначають у КМДА.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни