KFC продає бізнес в Росії – Новини України

KFC продає бізнес в Росії - Новини України

Фото: kfc-ukraine.com

Американська корпорація Yum! Brands остаточно йде з російського ринку. Як повідомляється на сайті компанії, вона вже уклала договір купівлі-продажу про передачу права власності на свої російські фастфуд-ресторани KFC, операційну систему та основні франчайзингові права, включаючи мережу франчайзингових KFC.

Зазначається, що активи будуть передані компанії Smart Service Limited, якою керують Костянтин Котов та Андрій Осколков. Відповідно до угоди, відповідальність за ребрендинг торгових точок нестиме покупець. Покупець також «нестиме відповідальність за збереження співробітників компанії в Росії».

– Завершення угоди підлягає схваленню регулюючих органів та державних органів, а також іншим умовам, узгодженим сторонами. Після завершення транзакції Yum! Brands припинить свою корпоративну присутність у Росії, – наголосили у корпорації.

Про завершення передачі прав власності на всі активи франшизи Pizza Hut місцевому оператору Yum! Brands оголосила ще у червні нинішнього року. Після цього у РФ був ініційований процес ребрендингу мережі закладів.

На кінець 2021 року в Росії було відкрито 1086 ресторанів KFC, причому більше 700 закладів належало російським бізнесменам і працювало під цим брендом з франшизи.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни