Керівника патрульної поліції Львівщини відсторонили за зухвалий подарунок дівчині

“А я казала, що люблю ви***уватись! Перепустка через площу Ринок на мій Мерседес! Це найкращий подарунок!”, — радісно закричала дівчина на відео, відкривши пакунок, і потім поцілувала начальника. 23 Січня, 2023, 10:30 Україна Переглядів: 1781 Роман Пилипенко подарував своїй дівчині перепустку на пересування Площею Ринок у Львові. Cкріншот з відео Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Начальник управління патрульної поліції у Львівській області Роман Пилипенко подарував своїй дівчині перепустку на проїзд Площею Ринок у місті Львові. Його відсторонили.

Відео з моментом вручення “подарунка” було поширено в соціальних мережах. Про це повідомляє Патрульна поліція України. У зв’язку з цим було призначено службове розслідування.

“А я казала, що люблю ви***уватись! Перепустка через площу Ринок на мій Мерседес! Це найкращий подарунок!”, — радісно закричала дівчина на відео, відкривши пакунок, і потім поцілувала начальника.

“За вказаними обставинами, керівництвом Департаменту патрульної поліції прийнято рішення про відсторонення начальника управління патрульної поліції у Львівській області від виконання службових обов’язків”, — зазначили в Патрульній поліції.

Як відомо, проїзд транспортним засобом центром Львова у неділю та святкові дні заборонений, а проїзд площею Ринок — завжди заборонений.

За даними порталу Varta1, дівчиною на відео є Василина Федюк (за іншими даними — Василина Софранюк), яка працює помічницею-консультанткою депутата Львівської обласної ради від фракції ЄС Андрія Думи. Також вона працює головним спеціалістом відділу гуманітарної політики та міжнародного співробітництва в апараті Львівської облради.

За видачу перепусток для проїзду транспорту площею Ринок відповідає департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради. Керівником департаменту є Олег Забарило, пише УНІАН.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни