Керівник київського КП розкрадав мільйони на ремонті доріг – прокуратура

Керівник київського КП розкрадав мільйони на ремонті доріг - прокуратура

Фото: Київська міська прокуратура Керівника київського КП підозрюють у розкраданні 4,7 млн грн на ремонті доріг

Судова товарознавча й економічна експертизи показали завищення вартості ремонту доріг на суму близько 4,7 млн грн.

Керівника столичного комунального підприємства та підрядника викрили в розкраданні 4,7 млн гривень на ремонті доріг у Солом’янському районі Києва. Про це повідомила Київська міська прокуратура.

Начальнику Шляхово-експлуатаційного управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом’янського району та керівнику приватного підприємства інкримінується заподіяння збитків в особливо великих розмірах під час здійснення ремонту асфальтобетонного покриття.

Зазначається, що між комунальним підприємством і підрядною організацією був укладений договір щодо проведення будівельних робіт з ліквідації аварійної ямковості, а також здійснення поточного ремонту по бульвару Чоколівському у Солом’янському районі Києва на загальну суму близько 19 млн гривень.

На підставі актів приймання виконаних будівельних робіт і довідки про їх вартість виконавцю були перераховані кошти зі столичного бюджету.

За даними слідства, до офіційних документів були внесені недостовірні відомості про вартість використаних матеріалів. Так, судова товарознавча й економічна експертизи показали завищення на суму близько 4,7 млн грн.

Керівнику комунального підприємства оголошена підозра у службовій недбалості, а підряднику – підозра у привласнення коштів в особливо великих розмірах в умовах воєнного стану та службове підроблення.

Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Нагадаємо, директору Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Київської міської державної адміністрації повідомили про підозру у розтраті одного мільйона гривень на відновленні тротуару.

Раніше на Дніпропетровщині викрили розкрадання семи мільйонів на ремонті доріг.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни