Кав’ярня в “Мінералі” відкрита для людей, яким треба працювати дистанційно

Оприлюднена інформація для мешканців Калуської громади, у яких є потреба в безперебійному доступі до інтернету для роботи дистанційно. 28 Грудня, 2022, 15:00 Калуш Переглядів: 179 У кав’ярні ПК “Мінерал” можна безоплатно скористатися послугами Інтернету

У кав’ярні «Час на каву», що знаходиться у палаці культури «Мінерал», який є пунктом Незламності (вул. Чорновола, 20), відчинені двері для тих, хто має потребу працювати віддалено, інформує Калуська міська рада.

Це один із закладів у місті, де можна безоплатно скористатися послугами Інтернету, йдеться в повідомленні.

Час роботи кав’ярні: з понеділка по четвер — з 08:00 до 17:15, у п’ятницю — до 16:00.

Нагадаємо, 29 листопада Сергій Кислинський подав електронне звернення міському голові Калуської громади з проханням організувати комунальний простір для дистанційної роботи.

«У зв’язку з тривалими відключеннями електроенергії, а в майбутньому можливим блекаутом, багато калушан втрачають можливість віддалено працювати. Я вхожу до їх числа, тому мене дуже цікавить чи існує можливість створення коворкінгу з генератором і безперебійним доступом до інтернету. Все таки ми підтримуємо економіку країни в цей важкий час, свої сім’ї і ЗСУ. В столиці на базі пунктів незламності в школах або бібліотеках, скоріш за все, буде розглянуто можливість створення комунальних коворкінгів. Якщо в нас нема можливості зробити безкоштовний, то думаю більшість буде згодна оплачувати такі послуги при адекватній вартості. Зараз в Калуші безперебійно працює заправка Амік і туди приходить до 10 чоловік, щоб хоч якось виконати свою роботу. Але я впевнений, що це створює додаткові незручності цій мережі, хоч вони люб’язно діляться цим благом. Буду дуже вдячний за розгляд цього питання!», — йдеться в електронному зверненні Сергія Кислинського.

У відповіді йому повідомили адреси “пунктів незламності” на території громади: манеж дитячо-юнацької спортивної школи на вул. Франка, 8а; ліцей №1 на вул. Франка, 6; ліцей №3 на вул. Дзвонарській, 4; Фаховий коледж культури і мистецтв на вул. Ковжуна, 44; палац культури «Мінерал» на вул. Чорновола, 20 та пункти обігріву в адміністративних приміщеннях старостинських округів.

Окрім того, влада повідомила про мобільний «пункт незламності» — намет від калуських рятувальників, який розгорнуто на вул. Пушкіна та про «пункт незламності» на вул. Грушевського, 25, який організувала громада Церкви «Благодать».

Як відомо, в Долинській міськраді запрацював безкоштовний робочий простір.

Робочий простір, куди можна прийти будь-хто та попрацювати, коли немає світла, працює з понеділка по четвер із 08:00 до 17:15, а у п’ятницю — до 16:00.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни