Католицький ліцей відчиняє свої двері для дітей-переселенців з усієї України

З ініціативи Архієпархіального управління оголошено позаконкурсний добір учнів 5-11 класів Католицького ліцею св. Василія Великого для вимушено переселених дітей. В ліцеї для внутрішньопереміщених осіб створили можливість надання стипендій на навчання.

25 Березня,
2022,
11:30
Прикарпаття

Переглядів: 68


Реєстраціє триває до кінця березня.

Директор Католицького ліцею о. Маркіян Букатчук назвав це кроком назустріч тим, хто постраждав внаслідок лихоліття війни, покинув свій дім і наразі не може брати участі в навчальному процесі, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

«Йде мова про крок назустріч переселеним особам, в тому числі учням 5-11 класів, які зараз не мають доступу до освітнього процесу. Очевидно, що держава робить свої кроки для забезпечення навчання для цих учнів. Але ми, як церква і школа, хочемо посприяти, щоб школярі отримали якісну і доступну освіту», — сказав о. Маркіян Букатчук.

Щоб записатися до ліцею, необхідно подати заявку на офіційному сайті ліцею за вказаними покликаннями до 31 березня 2022 року:

5-й клас 

6-9 класи

11 клас

Після подачі адміністрація переглядатиме заявки та контактуватиме щодо подальших кроків. Учням проведуть невеликі співбесіди і при наявності всіх відповідних критеріїв діти отримають можливість долучитися до освітнього процесу. Нових школярів додаватимуть до класів, де кількість учнів не перевищує 22 осіб.

Наразі, навчання в Католицькому ліцеї відбувається в дистанційній формі, що є звичною та налагодженою практикою для вчителів та учнів. Однією з причин навчання у форматі онлайн є проживання в приміщеннях ліцею вимушених переселенців, які отримують не тільки нічліг, але триразове харчування та безкоштовні медичні послуги в Лікувально-діагностичному центрі св. Луки.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни