“Карпатнафтохім” випробовує новий каталізатор

На ТзОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» у цеху з виробництва галоїдопохідних етилену, їх полімерів і співполімерів виробництва етилену і поліетиленуразом розпочали проведення дослідно-промислового випробовування використання нового каталізатора у процесі полімеризації етилену в поліетилен, яке триватиме до кінця лютого.

04 Лютого,
2022,
13:00
Калуш

Переглядів: 245


За перші два дні випробування проблем не зафіксовано

«Таке випробування викликане необхідністю перевірити чи підходить для процесу полімеризації етилену в поліетилен, та дослідити його характеристики більш детально. Тому що у липні минулого року уже проводили попередні випробування щодо можливості використання цього каталізатора та він виявився за деякими параметрами навіть кращий від каталізаторів інших виробників. Однак зробити більш ґрунтовні висновки можна після дослідно-промислових випробувань та забезпечення продуктивної роботи реактора полімеризації», — повідомили у «КАРПАТНАФТОХІМі».

За словами начальника цеху з виробництва галоїдопохідних етилену Володимира Дейнеки, за перші дні дослідно-промислового випробовування використання нового каталізатора жодних проблем у процесі виробництва поліетилену не виникало. Новий каталізатор проявляє себе досить позитивно та спостерігається прогнозованість щодо підбору технологічних параметрів ведення процесу, інформує “Галичина”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни