“Карпатнафтохім” надіслав гуманітарну допомогу для Сумщини

Наприкінці березня на адресу Калуської районної військової адміністрації надійшов лист від Буринської міської ради Сумської області з проханням надати гуманітарну допомогу для місцевої територіальної громади. 08 Квітня, 2022, 15:00 Калуш Переглядів: 336 На прохання сумчан відгукнулося ТОВ “Карпатнафтохім”

У листі було вказано, що мешканцям Буринської громади нині потрібні продукти харчування довготривалого зберігання і швидкого приготування та овочі, фрукти.

Лист-прохання від Буринської територіальної громади був надісланий на адресу всіх територіальних громад та низки промислових підприємств Калущини. І всі вони без винятку зреагували на потреби мешканців Сумщини, інформує “Нафтохімік”

Одним із перших відгукнувся на звернення Буринської територіальної громади колектив ТзОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Саме це товариство придбало і доставило в необхідній кількості на місце формування гуманітарної допомоги борошно, олію, різновиди круп, овочеву продукцію.

Завдяки благодійній допомозі нафтохіміків, як і всіх територіальних громад Калуського району, упродовж кількох днів було сформовано і завантажено гуманітарну допомогу у вантажівку, яка виїхала у напрямку Сумської області.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни