Капітан “Сокіл” із Прикарпаття сам вивозить поранених з Бахмута. Відео

“Сокіл” і раніше особливо не дозволяв своїм підлеглим їхати в місто за пораненими, бо вони “молоді” і “їм ще треба жити”. А тепер здебільшого здійснює евакуацію з міста сам, хоч він і керівник. 20 Квітня, 2023, 10:30 Прикарпаття Переглядів: 229 Тепер “Сокіл” здебільшого здійснює евакуацію з міста сам, хоч він і керівник Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Олександр Соколюк із позивним “Сокіл” — капітан Збройних сил України і керівник евакуаційного відділення 93 бригади. Він рівно рік вивозить поранених із поля бою. Спочатку з-під Ізюма, уже 10 місяців — з-під Бахмута, а тепер — із самого міста.

Журналісти “Громадського” бачилися із Соколюком у грудні 2022-го. Тоді він вивозив поранених із-під Бахмута в стабілізаційний пункт у місті. Наприкінці лютого 2023-го знову були в Бахмуті на вулиці, де ще у грудні був стабпункт, але ця вулиця вже прострілювалася росіянами. Сьогодні вона вже окупована. За той час, поки не бачили Соколюка, загинуло четверо працівників медроти.

А місяць тому дорогою до Бахмута на евакуацію загинула одна з медиків бригади — Яра.

“Сокіл” і раніше особливо не дозволяв своїм підлеглим їхати в місто за пораненими, бо вони “молоді” і “їм ще треба жити”. А тепер здебільшого здійснює евакуацію з міста сам, хоч він і керівник.

Журналісти провели день із капітаном “Соколом”. Двічі їздили в Бахмут — і двічі повертались. Також ми знайшли свіжу могилу в одному з дворів і кількох цивільних, які досі залишаються в місті — попри те, що тут лінія фронту. Сам Бахмут схожий на обвуглений сірник. А проїзні дороги до нього — це кладовища з розбитої техніки та автівок. За цей день “Сокіл” вивіз 10 поранених і хворих бійців з міста, дорога до якого — це постійний ризик не доїхати чи не повернутись.

Коли розпрощалися, “Сокола” знову викликали — забрати ще одного пораненого та одного загиблого.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни