Каньє Уест оголосив про балотування в президенти США і запропонував посаду Дональду Трампу – Новини України

Каньє Уест оголосив про балотування в президенти США і запропонував посаду Дональду Трампу - Новини України

Фото: Getty Images

Американський репер Каньє Уест опублікував промо-ролик своєї передвиборної кампанії #YE24. Таким чином артист офіційно оголосив, що знову балотується в президенти США у 2024 році. 

В одному із роликів Вест сидить у штаб-квартирі свого бренду Yeezy в Лос-Анджелесі та розмовляє з британським активістом Майлом Яннопулосом, відомим своєю критикою ісламу, фемінізму та атеїзму. Під час розмови Уест каже, що пропонував екс-президенту США Дональду Трампу доєднатися до його кампанії та стати віце-президентом у разі перемоги Уеста.

– Трамп почав кричати на мене за столом, кажучи, що я програю, – розповів Каньє у ролику. 

За словами Веста, Трамп під час розмови погано відгукувався про його колишню дружину Кім Кардаш’ян. У 2018 році Кім зустрічалася з Трампом у Білому домі, щоб обговорити тюремну реформу та амністію.

У коментарі Axios Трамп підтвердив, що розмовляяв із Уестом у своєму маєтку в Мар-а-Лаго. На початку жовтня Трамп і сам оголосив, що йде в президенти.

Каньє Уест балотувався на пост президента США у 2020 році і набрав 60 тисяч голосів. Репер не раз говорив, що планує балотуватися на виборах 2024 року.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни