Канада ввела санкції проти російського телеканалу “Звезда”, помічника Путіна та актора Машкова – Новини України

Канада ввела санкції проти російського телеканалу "Звезда", помічника Путіна та актора Машкова - Новини України

Фото: REUTERS/John Morris

До нового санкційного списку Канади потрапили 34 фізичні та одна юридична особа Росії, причетних до поширення дезінформації та пропаганди. Про це повідомляється на сайті канадського уряду.

– Ці особи та організації допомагають російському режиму підривати принципи державного суверенітету та несуть відповідальність за поширення хибних наративів, які є приводом для невиправданої війни російського режиму, – зазначено в заяві канадського уряду.

Згідно із опублікованим списком, під санкції потрапив російський телеканал “Зірка”, власником якого є Міністерство оборони Росії. Також під обмеженням є відомі російські актори – Сергій Безруков та Володимир Машков, телеведуча Тіна Канделакі. У списку санкцій є і російські чиновники і політики, серед них – помічник президента РФ Володимир Мединський.

З початку російського вторгнення Канада підтримує Україну, надаючи фінансову та іншу необхідну допомогу. Також країна не вперше запроваджує санкції проти Росії. Востаннє під обмеження потрапили 43 російські чиновники та представники окупаційних “влад”. Така реакція від уряду Канади була на спробу РФ анексувати українські території.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни