Калуський суд заборонив раніше судимому чоловіку відвідувати ресторани та бари

Калуський відділ поліції звернувся до суду з поданням про встановлення адміністративного нагляду стосовно мешканця району, який звільнився з ув’язнення та продовжив вести антигромадський спосіб життя. Чоловік неодноразово вчиняв правопорушення та притягався до адміністративної відповідальності. 03 Травня, 2023, 11:00 Калуш Переглядів: 344 Ілюстроване фото. Суд встановив порушнику адміністративний нагляд строком на 1 рік та запровадив обмеження Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Чоловік неодноразово вчиняв правопорушення та притягався до адміністративної відповідальності.

Калуський відділ поліції звернувся до суду з поданням про встановлення адміністративного нагляду стосовно мешканця району, який звільнився з ув’язнення та продовжив вести антигромадський спосіб життя. Чоловік неодноразово вчиняв правопорушення та притягався до адміністративної відповідальності, інформують “Вікна” з посиланням на інформацію Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської бласті.

Після кожного правопорушення його попереджали про можливість встановлення адміністративного нагляду у випадку вчинення ним повторних правопорушень чи інших діянь, що порушують громадський порядок, права та законні інтереси громадян. Проте чоловік належних висновків для себе не зробив і надалі продовжив скоювати правопорушення та своєю протиправною поведінкою порушує закони, — констатував суд.

Суддя, дослідивши матеріали подання, дійшов до переконання, що раніше засудженому чоловіку потрібно встановити адміністративний нагляд строком на 1 рік та запровадити обмеження у вигляді:

  • заборони виходу із будинку, де він проживає, з 22.00 до 06.00;
  • заборони перебування та відвідування торгових точок, в яких продають спиртні напої на розлив (кафе, бари, ресторани);
  • заборони виїзду в особистих справах за межі Калуського району без відома та дозволу Калуської поліції.

Довідка. Адміністративний нагляд — це система тимчасових примусових профілактичних заходів спостереження і контролю за поведінкою окремих осіб, звільнених з місць позбавлення волі, що здійснюються органами внутрішніх справ. Адміністративний нагляд встановлюється з метою запобігання вчиненню злочинів окремими особами, звільненими з місць позбавлення волі, і здійснення виховного впливу на них.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни