Калуський суд виніс вирок жінці, яка викрала з орендованої кімнати мікроїхвильовку та кавоварку

В Єдиному реєстрі судових рішень оприлюднений вирок Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області від 19 липня у кримінальному провадженні про обвинувачення раніше не судимої жінки за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану). 24 Липня, 2023, 11:00 Калуш Переглядів: 366 Ілюстроване фото. Суд звільнив злодійкуї від відбування покарання, встановивши іспитовий строк на рік Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Суд встановив, що 1 березня цього року обвинувачена на підставі усної домовленості орендувала кімнату. 10 квітня вона викрала з орендованої кімнати мікрохвильову піч марки “Samsung” вартістю 1 833 гривень, з якою направилася до ринку на вул. Василя Стуса, 1 в Калуші, де розпорядилася майном на власний розсуд. Цього ж дня після обіду жінка також винесла з орендованої кімнати електричну піч марки “Saturn” вартістю 1 148 гривень та кавоварку марки “SilverCrest” вартістю 425 гривень, якими вона розпорядилася на власний розсуд. Таким чином обвинувачена завдала власнику кімнати збитків на загальну суму 3 406 гривень, інформують “Вікна”.

18 липня між прокурором Калуської окружної прокуратури та обвинуваченою було укладено угоду про визнання винуватості за якою, враховуючи, що обвинувачена вину визнала повністю, щиро покаялася у вчиненому, активно сприяла розкриттю кримінального правопорушення, відшкодувала завдану шкоду, сторони погодили призначення основного покарання у вигляді позбавлення волі на строк 5 років та звільнення її від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк на 1 (один) рік.

Відтак суд ухвалив затвердити угоду про визнання винуватості. Обвинуваченій присудили покарання у виді позбавлення волі на 5 років та звільнили її від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк на рік.

Впродовж цього терміну жінка має періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації та повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Також суд стягнув з жінки на користь держави 1912 гривень витрат за проведення експертизи.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни