Калуській стоматполіклініці загрожує банкрутство | Новини Галича

Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Новий порядок банкрутства в  Україні на захисті кредиторів

2 лютого міський голова Калуша Андрій Найда зустрівся з очільником департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації Ігорем Дмитренком.

Мета візиту – урегулювання питань щодо виплати заробітної плати працівникам стоматполіклініки та надбавок працівникам ковідних відділень лікувальних закладів.

У зв’язку з введенням в дію Постанови КМУ від 12 січня 2022 р. №2 «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я» в КНП «Стоматологічна поліклініка Калуської міської ради» склалася критична ситуація з виплатою заробітної плати, пишуть Версії з посиланням на Галичину.

У 2022 році КНП «Стоматологічна поліклініка Калуської міської ради» уклало договір з НСЗУ по пакету медичних гарантій «Стоматологічна допомога дорослим та дітям», в якому передбачено тариф 123 грн на одного пацієнта. Згідно затверджених тарифів закладу надання невідкладної стоматологічної допомоги становить 400 грн на одного пацієнта, тому пакет медичних гарантій не покриває в повному обсязі надання такої допомоги пацієнтам.

Підписуйтесь на канал в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни