Калуський притулок для тварин виставили на аукціон

1 березня на Прозоро. Продажі управління комунальної власності Калуської міської ради виставило на торги право оренди притулку для утримання безпритульних тварин у Калуші. Пропозиції на участь у торгах прийматимуть з 3 до 9 березня, аукціон запланований на 10 березня. 02 Березня, 2023, 08:00 Калуш Переглядів: 253 Зазначено, що притулок мають намір передати в оренду на 3 роки Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Зазначено, що притулок мають намір передати в оренду на 3 роки. Стартова ціна права оренди притулку на аукціоні дорівнює розміру орендної плати на місяць і становить символічні 1,2 гривні. Обмеження для орендаря — притулок має бути збережено, його можна використовувати лише для здійснення діяльності по скороченню кількості безпритульних тварин.

Нагадаємо, зараз калуським притулком для тварин опікується громадська організація «Дім Сірка м. Калуш». Зокрема нещодавно, у січні 2023 року ця громадська організація стала переможцем закупівлі послуг з утримання безпритульних тварин у притулку, яку оголошувало управління житлово-комунального господарства на близько 500 тис. гривень. За бюджетні кошти «Дім Сірка м. Калуш» має надавати послуги з утримання тварин у притулку на вул. Чорновола  до кінця 2023 року (щоденне прибирання 25 вольєрів та території притулку площею 2000 кв. метрів, забезпечити триразову годівлю та догляд за інвентарем для годування орієнтовно 200 тварин тощо).

Як пояснив у коментарі «Вікнам» начальник УЖКГ Тарас Фіцак, громадська організація не має наміру відмовлятися від притулку. А на аукціоні його виставили у зв’язку з тим, що свого часу притулок передали громадській організації «Дім Сірка» з Івано-Франківська, відтак усі рахунки, зокрема за комунальні послуги, енергоносії оплачує вона. А ГО «Дім Сірка м. Калуш» зареєстрували у серпні 2021 року і відтоді саме ця організація фактично опікується притулком. А зараз мають намір офіційно орендувати притулок та самостійно оплачувати оренду й усі послуги.

Нагадаємо також, що ще у 2017 році виконавчим комітетом Калуської міської ради та благодійною організацією «Благодійний фонд «Дім Сірка» було  підписано Меморандум про співпрацю щодо скорочення кількості безпритульних тварин в Калуші на 2017-2020 роки шляхом етичного ставлення до них та регулювання їх чисельності гуманними та цивілізованими методами. Відповідно до меморандуму БО «Благодійний фонд «Дім Сірка» взяла на себе зобов’язання щодо забезпечення належного щоденного кваліфікованого догляду та харчування тварин притулку.  На початку 2021 року меморандум було переукладено на 2021-2025 роки.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни