Калуській поліклініці виділять ще понад 4,7 млн гривень на комп’ютерний томограф

27 жовтня Калуська міська рада внесла зміни до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Калуської міської ради” на 2022-2024 роки”. 27 Жовтня, 2022, 17:00 Калуш Переглядів: 224 Ілюстроване фото. Придбаний комп’ютерний томограф — сучасний, 160-зрізовий, японського виробника CANON

Згідно з рішенням бюджет програми у 2022 році зростає більш як на 5 млн гривень — з 16 млн 739,6 тис. гривень до 21 млн 837,8 тис. гривень, інформують “Вікна”.

Депутати збільшили фінансування двох статей програми. А саме: додали 450 тис. гривень на забезпечення жителів медикаментами для амбулаторного лікування. Відтак тепер на пільгові медикаменти у 2022 році є 4 млн 50 тис. гривень.

Також суттєво, на 4 млн 748,2 тис. гривень, збільшили фінансування з міського бюджету на придбання комп’ютерного томографа. Загалом з бюджету на томограф виділяють понад 10,7 млн гривень.

Стаття видатків програми — придбання комп’ютерного томографа — з’явилася у липні, тоді на його закупівлю заклали 6 млн гривень. Ці кошти вже профінансували.

Нагадаємо, закупівлю багатозрізового спірального комп’ютерного томографа міський центр оголосив на Прозоро ще на початку березня за процедурою “Відкриті торги з публікацією англійською мовою”. Вартість обладнання оцінили у 25 млн гривень. Переможцем закупівлі стала київська компанія “Астріум” з пропозицією 24 млн 875 тис. гривень.

Придбаний комп’ютерний томограф — сучасний, 160-зрізовий, японського виробника CANON. Його привезли два місяці тому. Томограф поки зберігають запакованим. Для його встановлення у міській поліклініці відремонтували кабінети, а також збільшили дозволену електричну потужність та замінили кабель.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни