Калуський педагог два роки розробляв програму для вчителів з усієї України

За програмою педагога Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка навчаються вчителі з усієї України. 31 Січня, 2023, 16:00 Калуш Переглядів: 455 Для вчителів свого ліцею Віталій Півторак адаптував програму для очного навчання. Фото: Марія Сорока Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Учитель української мови та літератури Калуського ліцею імен Дмитра Бахматюка Віталій Півторак впродовж двох років працював над розробкою програми “Цифровізаційні лайфхаки: технології та інструментарій якісної організації освітнього процесу в НУШ”, йдеться на Facebook-сторінці міського голови Андрія Найди.

І нещодавно вона стала доступна для освітян на Національній платформі “EdWay” ГО “EdCamp Ukraine”, на якій педагоги онлайн підвищують свій професійний рівень, вибираючи той чи інший курс.

Для вчителів свого ліцею Віталій Півторак адаптував програму для очного навчання, що дало змогу освітянам підвищувати свій професійний рівень безпосередньо в закладі та отримати сертифікати.

Довідка. Віталій Півторак — освітній тренер-експерт, лауреат педагогічних премій імені Мирослава Стельмаховича та Костянтини Малицької, співробітник Івано-Франківського обласного відділення Малої академії наук України.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни