Калуський “Легіон” поступився херсонському “Дніпру” у другому матчі за два дні

“Легіон” проводив другий матч поспіль проти херсонського “Дніпра”.

Сьогодні, 20 лютого, відбулася друга поспіль зустріч між калуською командою та дніпрянам. Однак, цього разу номінальними господарями були “щуки”, інформує Фіртка.

У першому періоді команди обмінялися закинутими шайбами. Рахунок відкрили господарі. Захисник Легіону допустив помилку біля своїх воріт, чим скористався Дмитро Попережай. Нападник Дніпра обіграв голкіпера та відправив шайбу у ворота.

На 13-й хвилині калуська команда отримала більшість у форматі 5 на 3 і змогла та реалізувала її. Павло Таран сильним кидком в один дотик влучив у дальній кут воріт херсонської команди. Руслан Ромащенко став автором гольової передачі.

За нічийного рахунку 1:1 команди завершили період. Також, друга 20-хвилинка теж завершилася внічию 1:1.

В середині третього періоду дніпряни знову вийшли вперед. Ілля Щербак першим зорієнтувався на п’ятаку та підправив шайбу у ворота. За чотири хвилини до кінця періоду “щуки” закинули втретє. Сидоренко втік від Лугового, об’їхав воротаря та завів шайбу у порожній кут.

Цей гол став останній у матчі. 3:1 — перемога херсонського “Дніпра” у другому матчі поспіль.

У суботу, 25 лютого, калуський “Легіон” проведе матч проти харківських “Берсерків”. Початок гри о 14:00.