Калуський “Легіон” мінімально поступився херсонському “Дніпру”

Калуський “Легіон” провів матч проти херсонського “Дніпра”.

Гра проходила у Калуші, однак саме місцева команда вважалась за номінальних гостей площадки, інформує Фіртка.

Як пройшла гра

У першому періоді дніпряни двічі грали в більшості і мали перевагу походу 20-хвилинки. Проте, ні херсонцям, ні Легіону не вдалося забити. Нульова нічия була після першого періоду.

На старті другого відрізку, Легіон відкрив рахунок. На 18-й секунді Руслан Ромащенко об’їхав воротаря Дніпра та зміг, в падінні, переправити шайбу у порожні ворота.

Однак калушани продовжували вилучатися і Дніпро скористалося цим. Дворник з другої спроби таки добив шайбу у ворота та зрівняв рахунок. Через кілька хвилин херсонці вже вийшли вперед в рахунку. Той же Царгородцев, вдало пішов у пресинг на захисника Калуша – Когута. Нападник Херсону влучив у ворота та вивів свою команду вперед.

Гол Дворника та Царгородцева дозволили дніпрянам піти на другу перерву за мінімальної переваги – 2:1.

У заключному періоді, Легіон намагався зрівняти рахунок в матчі. На останніх хвилинах, калушани поміняли голкіпера на шостого польового та грали з порожніми воротами. На жаль, не допомогло.

Херсонський Дніпро перемагає калуський Легіон із мінімальним рахунком 2:1. Після семи матчів, прикарпатська команда посідає четверту сходинку, маючу у своєму активі шість очок.

Наступну гру, Легіон проведе дома проти ХК “Кременчук”, 3 листопада, о 14:00.