Калуський “Легіон” мінімально обіграв хокейний клуб з Києва

Хокейний клуб “Легіон” із Калуша провів перший матч у 2023 році.

Суперником калушан стала столична команда “Київ”, інформує Фіртка. Гра проходила у Калуші, 14 січня.

Команда з Прикарпаття перед цим матчем посідала четверту сходинку, маючу в активі 23 залікові пункти. Кияни є аутсайдерами чемпіонату. Вони на останній сходинці із шістьма очками.

Хід матчу

Вболівальникам довго прийшлося чекати голу. І першими забили гості. Гості, граючи в меншості, вискочили в контратаку й Бондаренко переграв голкіпера. Однак, вже за цієї гри в меншості кияни і пропустили. Ілля Собченко став автором голу. Після передача з-за воріт, нападник господарів опинився без опіки та зміг зрівняти рахунок.

У другому періоді команди влаштували справжні гойдалки.

На п’ятій хвилині Легіон закинув другу шайбу. Зробив це Данило Бабчук. Однак, через три хвилини кияни зрівняли рахунок і ще через три – вийшли вперед. Допомогли голи Люлюка та Собченка.

На щастя для нашої команди, гості недовго вели в рахунку. На 13-й хвилині Руслан Ромащенко відновив паритет, а менше ніж за хвилину, Павло Таран знову вивів калуську команду вперед. 4:3 після другої 20-хвилинки.

У заключному періоді команди ще раз обмінялися голами. На дев’ятій хвилині Євген Зик зробив рахунок нічийним – 4:4. На що відпоів капітан Легіону Віктор Захаров. Нападник калушан втретє протягом матчу вивів господарів вперед – 5:4.

Як би не старалася київська команда відігратися, на щастя для прикарпатського клубу, у них це не вийшло. Після довгої паузи, Легіон повертається з перемоги у матчі Чемпіонату України по хокею.

Наразі, після 19 матчів, у калуського клубу 26 очок та четверта сходинка у турнірній таблиці. Завтра, 15 січня, ці команди зустрінуться знову. Матч розпочнеться о 14:00.