Калуській громаді виділили 0,6 млн гривень на три проєкти

На офіційному сайті Калуської міської ради оприлюднили проєкт рішення міської ради “Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища на 2020-2022 роки”.

18 Березня,
2022,
16:00
Калуш

Переглядів: 318


Минулого року прочистили 2,2 км русла Млинівки за майже 1,1 млн гривень

До програми планують включити додаткове фінансування з обласного бюджету відповідно до розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 17 лютого 2022 року “Про спрямування залишку коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища”.

Йдеться про додаткових понад 600 тис. гривень для Калуської громади, які розподілені на три проєкти, інформують “Вікна”.

104,6 тис. гривень виділено на відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Млинівки на території Калуської міської територіальної громади. Крім того, 860 тис. гривень у програмі на 2022 рік на продовження робіт з розчищення русла Млинівки передбачено виділити з міського бюджету.

Як ішлося раніше, минулого року прочистили близько 2,2 км русла річки за майже 1,1 млн гривень (фінансування виділяли з міського і обласного бюджетів). Станом на початок 2022 року залишилося простити понад  1 км русла Млинівки у Підгірках (приблизно третину) та продовжувати роботи у житловому масиві Загір’я (тут протяжність річки — 5 км). Захаращення Млинівки є причиною підтоплень у паводковий період.

Крім того, понад 204,2 тис. гривень Калуській громаді виділили на проведення робіт, пов’язаних з поліпшенням технічного стану та благоустрою водойми на перехресті вулиць Грушевського і Пекарської у Калуші та 300 тис. гривень — на влаштування системи водовідведення на вул. Височанка, біля міського кладовища. З бюджету громади кошти на ці два проєкти не виділялися.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни