«Калуській енергетичній Компанії» планують виділити 10,5 млн гривень

Це найбільше у Калуші комунальне підприємство, яке надає послуги з централізованого водопостачання, водовідведення і теплопостачання. 31 Жовтня, 2022, 16:00 Калуш Переглядів: 181 На геологічне вивчення та розробку питних підземних вод ділянки “Добрівлянська” передбачено виділили 1,6 млн гривень

27 жовтня Калуська міська рада затвердила Програму фінансової підтримки комунального підприємства «Калуська енергетична Компанія» на 2023 рік. Підприємству планують виділити 10 млн 448 тис. гривень з міського бюджету, інформують “Вікна”.

Зокрема 4 млн гривень заплановано виділити на оплату за електроенергію та її розподіл (цього року — понад 10 млн гривень), 2 млн гривень — на оплату за природний газ та його розподіл (цього року – 10 млн гривень).

На геологічне вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки питних підземних вод ділянки “Добрівлянська”, передбачено виділили 1,6 млн гривень, для придбання матеріалів для ремонту мереж — 1 млн 348 тис. гривень, а на обслуговування внутрішньоквартальних каналізаційних мереж — 1 млн гривень.

Зазвичай впродовж року відповідно до актуальних потреб до програми фінансової підтримки комунального підприємства вносять зміни. Так, програма підтримки «Калуської енергетичної компанії» на 2022 рік була затверджена у листопаді минулого року з бюджетом 14,5 млн гривень, а зараз він становить понад 21,4 млн гривень.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни