Калуський Червоний Хрест планує переїхати в нове приміщення

27 жовтня на пленарному засіданні сесії Калуської міської ради депутати прийняли рішення «Про цільове використання комунального майна за адресою: м. Калуш, вул. Каракая, 25» 30 Жовтня, 2022, 18:00 Калуш Переглядів: 254 Ілюстроване фото. Калуський Червоний Хрест планує переїхати в нове приміщення

А саме, затвердили умови щодо цільового використання майна комунальної власності, яке можуть передати в оренду. Йдеться про нежитлове приміщення площею 169,7 кв. м за адресою: м. Калуш, вул. Каракая, 25 (це один з корпусів на території міської лікарні, де раніше знаходився підрозділ первинної допомоги). Воно матиме таке цільове призначення: сприяння органам державної влади, медичній службі Збройних Сил України, іншим військовим формуванням та органам охорони здоров’я України в  медичному обслуговуванні поранених і хворих військовослужбовців і цивільного населення під час збройних конфліктів, інформують “Вікна”.

Як пояснив начальник управління комунальної власності Олександр Челядин, намір орендувати приміщення на території міської лікарні має організація Червоного Хреста. Зараз вона займає приміщення на четвертому поверсі колишнього побуткомбінату на майдані Шептицького  площею близько 200 кв. метрів. Воно перебуває у поганому стані, а окрім того незручне для відвідувачів – людям старшого віку важко підійматися на четвертий поверх.

За словами Олександра Челядина, Червоний Хрест отримає кошти на ремонт нового приміщення. У будь-якому разі, орендувати його організація зможе тільки через конкурс.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни