Калуських волонтерів назвали «ангеликами миру»

«Слава Україні!» — тепер тільки так вітаються волонтери штабу громадської організації «Чисті серця».

09 Березня,
2022,
14:00
Калуш

Переглядів: 492


«Чисті серця» з партнерами спрямували свою допомогу особам, які постраждали від війни, але не забувають і про калушан

ГО «Чисті Серця», благодійний фонд « Крила підтримки» та ГО «Сім’я Захисника» вирішили співпрацювати разом та відкрили на вул. Пушкіна 9а (колишній садочок біля ліцею №7) пункт прийому речей для внутрішньо переселених осіб, розповіла «Вікнам» волонтерка Тетяна Терлецька.

Калушани почали приносити не тільки одяг, але й харчі, консервацію, засоби гігієни і все, чим можна поділитись.

«Для нас це був виклик. Оскільки раніше ми мали справу тільки з одягом. З початком війни було все: сльози, паніка, фізична безпорадність, тривога за близьких… А потім прийшла думка: «А що я зможу зробити? Чим зможу допомогти? Де я буду корисний?» Так ми і організували нашу співпрацю», — згадує волонтерка.

На даний час у штабі на вул. Пушкіна 9а працює близько 20 активних волонтерів. Працюють тут щодня з 12:00 до 15:00.

«Чисті серця» з партнерами спрямували свою допомогу особам, які постраждали від війни, але не забувають і про калушан, які перебувають на межі бідності.

«За ці дні війни зроблено колосальну роботу. Здійснили більше десятка виїздів до людей, яким передали харчі, одяг, засоби першої необхідності. Також було зроблено близько десяти відправок як на Калущині,  так і в «гарячі» точки. Стараємось відразу укомплектувати всю машину, щоб напівпорожня не їхала», — каже Тетяна Терлецька.

Найбільше волонтерів, яких назвали «ангеликами миру», гріють відгуки людей у потребі. Дівчата сортують одяг, приймають товар, ведують облік харчів та засобів гігієни. Часом вони стають і психологами.

«Висловлюємо подяку нашим благодійникам. І найцінніше для нас, коли кажуть «по рекомендації». Ми з впевненістю можемо сказати, що нам довіряють», — кажуть волонтерки.

Штаб трьох громадських організацій уже розподілив допомогу він друзів з Польщі. Також сюди звертаються магазини, які укомплектовують пакети з продуктами.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни