Калуські волонтери відправляють на “нуль” медикаменти вартістю 100 тис. доларів

Нещодавно волонтерський штаб ГО “Калуська міська філія Союзу українок” отримали медикаменти для госпітальної медицини від американських партнерів American Ukrainian Relief Association – AURA (Філадельфія). 06 Лютого, 2023, 19:00 Калуш Переглядів: 437 Ілюстроване фото. Ліки передали американські госпіталі для допомоги Україні Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Калушани отримали три валізи медикаментів вартістю 100 000 доларів. Про це повідомляє Калуська міськрайонна організація “Союзу українок”.

“Висловлюємо щирі слова вдячності “AURA” за допомогу та підтримку України! Така допомога іноземних партнерів — свідчення того, що чужої війни проти терористів не буває. З вірою у Перемогу, ЗСУ та добрих людей світу працюємо далі”, — ідеться в повідомленні.

Як повідомила «Вікнам» волонтерка організації Христина Урда, ліки American Ukrainian Relief Association передали американські госпіталі для допомоги Україні. Серед медикаментів — кровоспинні, знеболюючі, венозні розчини, які відправлять парамедикам на “нульові” позиції.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни