Калуські важкоатлети вибороли друге командне місце на Кубку області

У суботу, 4 лютого, у Коломиї відбулися змагання на Кубок області із важкої атлетики серед дорослих спортсменів. Калуш презентувала команда із семи атлетів — вихованців тренерів ДЮСШ «Сокіл» Ігоря Стечака та Марії Відливаної. 06 Лютого, 2023, 16:00 Калуш Переглядів: 209 Серед нагороджених був і Володимир Щавінський, який став срібним призером чемпіонату України, та його тренер Ігор Стечак Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Слід зазначити, що на рівні з дорослими на поміст виходили і спортсмени 2006-2009 років народження. І не лише виходили, але й показали чудові результати.

— Хлопці перспективні і у них має відкритися чудове спортивне майбутнє, — розповів «Вікнам» тренер-викладач ДЮСШ «Сокіл» Ігор Стечак. — Є атлети, які займаються уже 2-3 роки, а є й ті, які вперше підняли штангу лише чотири місяці тому. Але вони зараз виступають на рівні із досвідченими дорослими атлетами. Наприклад, Володимир Каменчук, Максим Авдієнко, Володимир Пахолок, яким лише по 13-14 років, але хлопці ставлять собі мету стати хорошими спортсменами й з кожним тренуванням набирають досвіду і, відповідно, — досягають певних результатів.

Перед початком змагань обласна Федерація важкої атлетики провела церемонію нагородження кращих спортсменів та їх тренерів за успішні виступи на чемпіонатах вищих рівнів. Серед нагороджених був і майстер спорту Володимир Щавінський, який став срібним призером чемпіонату України, та його тренер Ігор Стечак.

Далі стартували змагання за Кубок області. З-поміж майже сотні досвідчених атлетів Прикарпаття калуська команда виступила досить успішно, завоювавши чотири «золота» та одну «бронзу». Золотими призерами стали у своїх вагових категоріях Володимир Щавінський (81 кг), Арсен Малійчук (61 кг), Владислав Поважняк (до 67 кг) та Олександра Лукасевич (81 кг). На третю сходинку п’єдесталу піднявся Володимир Каменчук (до 67 кг). Четверті місця посіли Володимир Пахолок (до 61 кг) та Максим Авдієнко (до 73 кг).

У загальному підсумку команда Калуша завоювала друге місце, поступившись лише господарям помосту, — команді Коломиї. Третє місце — у команди Галича, а спортсмени обласного центру цього разу стали четвертими. Переможців та призерів нагороджено грамотами та медалями від обласної Федерації важкої атлетики.