Калуські тероборонівці дякують за автомобіль для виконання бойових завдань

Зібраних коштів вистачило не тільки на придбання автомобіля, а й на ремонт інших транспортних засобів, котрі потребували технічного обслуговування після тривалого використання “на нулі”. 27 Грудня, 2022, 09:00 Калуш Переглядів: 489 Військові дякують всім, хто доклав зусилля, щоб допомогти

«Друзі, нарешті ми отримали, довгоочікуваний, ваш подарунок. Цей автомобіль уже задіяний у виконанні наших обов’язків, та вірою і правдою почав нам служити. Ми були приємно вражені, що за такий короткий термін вдалось зібрати необхідні кошти для придбання даного транспортного засобу», — повідомляє у соцмережі спільнота “Браття з Прикарпаття”.

Зібраних коштів бійцям 79 батальйону 102 окремої бригади територіальної оборони імені полковника Дмитра Вітовського вистачило не тільки на придбання автомобіля, а й на ремонт інших транспортних засобів, котрі потребували технічного обслуговування після тривалого використання “на нулі”. Військові дякують всім, хто доклав зусилля, щоб допомогти.

«Ми висловлюємо вам щиру вдячність за вашу допомогу, ви наші справжні друзі. Хочеться підкреслите те, що для того, щоб цей автомобіль потрапив до нас, була проведена колосальна робота. І я боюся починати перечисляти імена людей, котрі долучилися до того, щоб ми отримали цей подарунок, лише по тій причині, що ненароком можу когось забути згадати. Друзі, ДЯКУЄМО усім! Ви найкращі!», — ідеться в повідомленні.

Як повідомляли “Вікна”, погодні умови на півдні України вимагають пересуватися до позицій виключно повнопривідними машинами, і то не завжди це рятує. Відтак другому взводу третьої роти 79 батальйону 102 бригади Територіальної оборони ЗСУ терміново був потрібен повнопривідний автомобіль, адже наявний уже не може впоратися зі своєю роботою і потребував ремонту.

Ціна питання з ремонтом і доставленням становила 208 000 гривень.

Раніше йшлося, що тероборонівець з Калуша взяв позивний свого діда, який воював в УПА.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни