Калуські “союзянки” побували в США на 100-річчі прем’єри легендарного “Щедрика”

100 років прем’єри українського “Щедрика” днями відзначили у США. Напередодні свій ювілей відзначила найвідоміша колядка не тільки України, а й усього світу. 07 Грудня, 2022, 15:00 Калуш Переглядів: 369 Калуські волонтерки з захисником України Антоном Ковальчуком

З нагоди свята в стінах легендарного Карнеґі-хол у Нью-Йорку влаштували великий концерт, де лунали українські пісні.

Автор цього всесвітньо відомого твору — Микола Леонтович, якого за рік до тріумфу твору застрелив агент радянських спецслужб, інформують “Вікна”.

Серед гостей заходу були й членкині “Союзу українок”, і українські військові. Зокрема, на 100-річчі прем’єри українського “Щедрика” побувала “союзянка” та волонтерка Калуської філії “Союзу українок” Христина Урда та калушанка, волонтерка Філадельфійської філії “Союзу українок” (США) Соломія Кобута.

Захід із нагоди 100-літньої прем’єри легендарної різдвяної пісні у США ініціювали українські дипломати. Усі зароблені кошти з квитків підуть на благодійність.

“Маємо за радість бути частиною цієї грандіозної події. Адже чути, як на іншому континенті звучить український твір і українські пісні, — велика гордість! А в компанії такого товариства — за честь!” — йдеться в повідомленні калуського “Союзу українок”.

Раніше йшлося, що в День волонтера Володимир Зеленський згадав калуських “союзянок”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни