Калуські орієнтувальники вибороли 37 призових місць на чемпіонаті області

Ще рік тому планувалося проведення у Калуші всеукраїнського чемпіонату зі спортивного орієнтування. Та, на жаль, війна внесла корективи у плани. Все ж таки, діти продовжують займатися улюбленим видом спорту та змагатися. 09 Березня, 2023, 12:00 Калуш Переглядів: 158 Участь у змаганнях сприяє не тільки їх фізичному розвитку, а й прагненню до самовдосконалення Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

4-5 березня околиці Калуша досить добре вивчили юні спортсмени, адже тут відбувся відкритий чемпіонат області зі спортивного орієнтування. В змаганнях взяли участь до 100 спортсменів з Чернівців, Коростишева, Харкова, Львова та Прикарпаття, інформують “Вікна” з посиланням на Калуську міську раду.

46 учасників були вихованцями ДЮСШ управління освіти міської ради. Між собою змагалися діти у різних вікових групах: від наймолодших — до 2006 року народження і старших. Калушани вибороли 37 призових місць: 11 перших, 16 других та 10 третіх.

Найрезультативнішим чемпіонат став для 16-річного Олександра Федоровського, який двічі показав найкращі результати у своїй віковій групі.

Калуська школа спортивного орієнтування виховала не одного чемпіона завдяки тренерам Галині Строчук, Марії Гудак, Олександру Козачинському та Миколі Якимечку.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни