Калуські художниці представлять 19 графічних робіт на тему природи

У неділю, 13 лютого, о 14.00 у виставковій залі Калуша відбудеться відкриття спільної виставки графісток Вікторії Дідошак і Ольги Макари під назвою «Подих природи».

09 Лютого,
2022,
18:00
Калуш

Переглядів: 418


Загалом на виставці буде представлено 19 графічних робіт та 2 витинанки

У коментарі «Вікнам» Вікторія Дідошак зазначила, що експонуватиме роботи спільно із своєю одногрупницею, з якою навчалася і товаришувала у коледжі. Вирішила, що цікавіше буде об’єднати ідеї, адже у мисткинь спільні погляди, цінності та й до того ж однаковий творчий напрямок.

Основний акцент виставки буде зосереджений на природі. Проте роботи, звісно, відрізняються, зауважила Вікторія Дідошак:

«І хоча наші стилі виконання відрізняються та висвітлюються через різні кути бачення, все таки мають поєднувальність».

Загалом буде представлено 19 графічних робіт та 2 витинанки, зазначила мисткиня:

«Роботи виконувались з довготривалою перервою. Почала в 2018-му, продовжила в 2021-му. Планую доповнити ще дечим цікавеньким. Загалом працювала над роботами півтора року».

Нагадуємо, калуська графістка Вікторія Дідошак — родом із Войнилова. Навчалася у Калуському коледжі культури і мистецтв, продовжила навчання у Прикарпатському університеті ім. Василя Стефаника за спеціальністю «Дизайн середовища». Основними в її творчості є дитяча ілюстрація, природа та портрет. Графіку малює тільки на акварельному папері тушшю, використовуючи пера та пензлики для заливки більших площ. Роботи виконує як лінійно, так і штрихуванням та плямами.

Варто зазначити, що це перша персональна виставка Вікторії Дідошак спільно з її колегою. Раніше художниця представляла лише окремі роботи.

Більше про творчість калушанки — у публікації “Художниця Вікторія Дідошак не продає свої роботи”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни