Калуські футболісти здобули друге командне місце у “Лізі Європи”

Вихованці відділення футболу калуської ДЮСШ управління освіти вже вчетверте взяли участь в «Turniej Smoka», що в польському Кракові. 06 Березня, 2023, 16:00 Калуш Переглядів: 104 Калушани здобули “срібло” в турнірі “Ліга Європи” в Кракові Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

З 3 по 5 березня юні футболісти насичено провели вихідні у Кракові, інформують “Вікна”.

Як повідомила директорка ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради Мар’яна Квятковська, діти побували на екскурсії у найдавнішому місті Європи Кракові, що лежить над річкою Віслою. Прогулюючись центральною площею Ринок старого міста, завітали до Вавеля — королівської резиденції, побачили Флоріанські ворота з барбаканом та залишками оборонних мурів, Маріацький костел, Краківський аквапарк «Park Wodny». Проте, звісно, головним завданням була змагальна програма.

У турнірі «Turniej Smoka» взяли участь 12 команд за участі футболістів, 2013 року народження. З них — вісім команд з Польщі, дві — з Словаччини, дві — з України. А ще було розіграно два кубки нагород — “Ліги Європи” та “Ліги Чемпіонів”.

Вихованці калуської ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради під керівництвом тренера Сергія Бурковського здобули друге командне місце у “Лізі Європи”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни