Калуські борці і борчині здобули 46 нагород всеукраїнського турніру пам’яті Сергія Нігояна

22 грудня у Калуші розпочався турнір з вільної боротьби, який мав відбутися 24 лютого. Майже на 10 місяців довелося відтермінувати змагання. 24 Грудня, 2022, 19:00 Калуш Переглядів: 346 Калуські борці вибороли загалом 17 медалей, з яких п’ять “золотих”, чотири “срібних” та вісім “бронзових”

Завдяки Збройним силам України юні борці таки взяли участь у VІІІ Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед дівчат та юнаків пам’яті Героя Небесної Сотні Сергія Нігояна, інформують “Вікна” з посиланням на Калуську міську раду.

Змагання розпочалися у ДЮСШ “Сокіл” і тривали два дні. 15 команд цьогоріч подало заявку на участь. Переважно — з Прикарпаття. Участь у турнірі також взяли борці зі Львова та Чернівців з всього 150 юних борців та борчинь. Наймолодшими були учасники, 2014 року народження, ровесники турніру.

Почесним гостем змагань став Заслужений тренер України Ігор Барна.

За підсумками VІІІ Всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед дівчат та юнаків пам’яті Героя Небесної Сотні Сергія Нігояна юні вихованці калуських дитячо-юнацьких спортивних шкіл «Сокіл» і управління освіти, спортивних клубів та громадських організацій «Кузня чемпіонів», «Атлант», «Галичанин» і «Сокіл» здобули левову частку перемог.

Змагання серед дівчат проводились у 12 категоріях, а наші спортсменки завоювали 29 призових місць: 11 — перших, 8 — других та 10 — третіх.

Хлопці боролися у 15 категоріях. Вони вибороли загалом 17 медалей, з яких п’ять “золотих”, чотири “срібних” та вісім “бронзових”.

Участь у турнірі брали досить сильні конкуренти — чемпіони Європи, призери Світу та Європи, Заслужені майстри спорту України, що підтверджує престижність цього турніру.