Калуські баскетболісти перебувають на тренувально-реабілітаційному зборі в Угорщині

З 15 по 22 серпня юні баскетболісти БК «Калуш-Juniors» вдруге проходять навчально-тренувальний реабілітаційний збір в Угорщині. Юнаки команди перебувають неподалік Будапешту в таборі, який розташований поряд з озером Балатон. Це стало можливим завдяки угорським друзям державному спортивному референду Хідоші Ґабор, голові районної ради 9-го району м.Будапешт Христині Бороні та головному секретарю Угорської баскетбольної федерації МКОС Золтану Катону та Боднару Пейтеру. 19 Серпня, 2022, 16:00 Калуш Переглядів: 264 БК «Калуш-Juniors» вдруге проходять навчально-тренувальний реабілітаційний збір в Угорщині.

За словами тренерки БК Kalush Juniors Людмили Пелех, впродовж чотирьох днів зіграли кілька спарингів баскетболу 3 в 3, з угорськими юнаками та і зі старшими (вже дорослими) суперниками, у яких калушани перемогли, інформують “Вікна”

17 серпня виграли у товариській грі (5х5) ровесників з містечка Сасхаломбата. А ще мали півторагодинну прогулянку на кораблі по озеру Балатон, відпочивали, загаряли, займались та плавали на красивому озері Балатон.

«Щира подяка нашим друзям, які вчергове благодійно надали можливість юним баскетболістам займатись улюбленим видом спорту,не відчуваючи звук повітряних тривог, відволіктись від переживань за рідних, які захищають нашу державу від російського агресора»  зазначила тренерка Людмила Пелех.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни