Калуське училище отримало подяку від військової частини

Колектив Вищого професійного училища №7 міста Калуша отримав подяку від командування та особового складу військової частини А7166 за активну громадську позицію та сприяння до виконання бойового завдання по захисту територіальної цілісності України. 14 Лютого, 2023, 08:00 Калуш Переглядів: 179 Учні та їхні наставники отримали подяку за волонтерську роботу і допомогу нашим захисникам Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Відзнаку вручив декан Калуського благочиння Івано-Франківської та Галицької Єпархії ПЦУ, капелан о. Федір Мороз, який подякував директору училища Володимиру Мельнику та здобувачам освіти і їх наставникам за волонтерську роботу і допомогу нашим захисникам, інформують “Вікна” з посиланням на ВПУ №7.

Раніше колектив Калуського ВПУ-7 отримав відзнаку від Митрополита Епіфанія — грамоту за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним народом.

Раніше йшлося, що з початком повномасштабної війни Калуське вище професійно-технічне училище №7 активно долучилося до волонтерської роботи.

Тільки нещодавно студенти Калуського ВПУ №7 передали воїнам 47 буржуйок і 150 будівельних скоб.

Допомагали чим могли: збирали харчові продукти, засоби гігієни, гроші. А ще — допомагали дітям-переселенцям, організовуючи для них розважальні заходи й цікаві майстер-класи.

А нещодавно відгукнулися на пропозицію військового капелана о. Федора Мороза, який звернувся з проханням виготовити на передову пічки-“буржуйки”.

Собівартість печі-буржуйки складає 1500 гривень. Прилади добре обігрівають від холоду, дозволяють готувати їжу і навіть сушити взуття. Вага однієї буржуйки — 18 кг. Для її  виготовлення використовують сталь товщиною 3 мм. Сам процес виготовлення неважкий. Велика перевага в тому, що студенти не тільки допомагають українській армії, але й одразу здобувають потрібні виробничі навички. До речі, виготовляють окопні печі студенти першого курсу, які зі своїми завданнями дуже добре справляються.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни