Калуське комунальне підприємство купує велику партію світлодіодних світильників

5 вересня в електронній системі державних закупівель Прозоро комунальне підприємство “Міськсвітло” Калуської міської ради оголосило закупівлю світлодіодних світильників. А саме мають намір купити по 100 штук консольних вуличних світлодіодних світильників потужністю 100 і 50 Вт та 200 штук консольних вуличних світлодіодних світильників потужністю 30 Вт, — загалом 400 штук. Бюджет закупівлі становить 848 тис. гривень. 09 Вересня, 2023, 11:00 Калуш Переглядів: 411 Ілюстративне фото. Закупівлю світильників комунальне підприємство оголосило на кошти, зекономлені на електроенергії. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Період подання пропозицій на участь в аукціоні завершується 13 вересня, на цю ж дату заплановані торги, інформують “Вікна”.

Це вже третя закупівля вуличних світильників КП “Міськсвітло” у поточному році. Так у березні комунальне підприємство купило 100 штук світильників LED на 410 тис. гривень, а у травні — 250 штук світлодіодних світильників на 142,5 тис. гривень.

Велику різницю у ціні між вуличними світильниками директор КП “Міськсвітло” Іван Кохан пояснив їхньою різною якістю та технічними характеристиками. Дешевші світильники, які купували у травні, мають гарантійний термін експлуатації два роки, вони частіше виходять з ладу і вимагають значних витрат, зокрема залучення техніки і працівників для обслуговування. Дорожчі світлодіодні світильники з гарантійним терміном 5 років, є більш надійними. Наприклад, три роки тому такі світильники встановили на вул. Івано-Франківській і відтоді жоден з них не вийшов з ладу. Цього року дорожчі світильники встановлювали на проспекті Лесі Українки.

Як зазначив Іван Кохан, закупівлю світильників комунальне підприємство оголосило на кошти, зекономлені на електроенергії.  Потреба є великою. Зокрема, є багато проблем і скарг з боку мешканців на вуличне освітлення в селах Калуської громади. Як правило ліхтарі, які не світять, викликають скарги і калушан, яких стає в рази більше з початком осінньо-зимового сезону. Крім того, закуплені світильники дозволять створити їх запас, достатній як мінімум до кінця поточного року. Планують міняти світильники вуличного освітлення в Калуші, зокрема ті, які вишли з ладу, та старі натрієві лампи. А також встановлювати їх у селах громади. 

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни