Калуська земля прийняла в свої обійми захисника Любомира Фединяка

Земля Калущини прийняла у свої обійми ще одного воїна, мужнього захисника України молодшого сержанта Любомира Фединяка, який знайшов останній спочинок у рідному Кропивнику. 29 Грудня, 2022, 19:00 Калуш Переглядів: 1233 Останній спочинок Герой знайшов на кладовищі рідного села Кропивник. Фото: Калуська міська рада

Любомир Фединяк народився 23 січня 1976 р.оку у селі Кропивнику. З дитячих років любив спорт. Після закінчення школи навчався у фізкультурному технікумі, а згодом закінчив Тернопільський університет. Розпочав свою трудову діяльність у ДЮСШ «Сокіл» тренером з волейболу. З 2000 року працював у Калуському політехнічному коледжі викладачем, а пізніше обіймав посаду заступника директора з виховної роботи, інформують “Вікна”.

Завжди справедливий, доброзичливий, розсудливий та відповідальний. Любомир був хорошим сином, люблячим чоловіком, батьком, братом, безвідмовним другом, відважним побратимом та добрим односельцем. Безмежно відданий своїй улюбленій справі, як тренер збірної Калуської команди з волейболу, залишив у колекції своїй сім’ї велику кількість нагород команди-переможця. Він планував майбутнє у мирній Україні.

Та в перший же день повномасштабного вторгнення росії знову став до лав Збройних сил України, щоб захистити майбутнє для своїх дітей та кожного з нас. І він виконав свій обов’язок до кінця…

Любомир Фединяк був заступником директора з виховної роботи Калуського політехнічного коледжу, спеціалістом вищої категорії, викладачем-методистом.

Працював у коледжі з 2000 року, заступником директора — з 2007 року. 2014 року нагороджений Грамотою Міністерства освіти і науки України за вагомий внесок у розвиток волейболу серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації та належну підготовку команди до участі в обласній спартакіаді.

З 10.02.2015 року по 05.04.2016 року був призваний на військову службу під час оголошення часткової мобілізації. Брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької області.

За бойові заслуги нагороджений пам’ятним нагрудним знаком «93-я Окрема Гвардійська механізована бригада», почесною відзнакою «Учасник бойових дій», нагрудним знаком «Гвардія», пам’ятною відзнакою «Учасник антитерористичної операції», Відзнакою Івано-Франківської державної адміністрації та обласної ради «За бойову звитягу».

Раніше йшлося, що експертиза ДНК підтвердила загибель 7 березня на Київщині калушанина Любомира Фединяка.

У Калуську громаду прийшло підтвердження висновку експертів по роботі з ДНК про те, що 7 березня 2022 року під час наступального бою з військовими формуваннями РФ поблизу села Слобода-Кухарська Київської області загинув молодший сержант Любомир Фединяк, 1976 року народження, гранатометник гірсько-штурмової роти в/ч А3892.

Останній спочинок Герой знайшов на кладовищі рідного села Кропивник.

“Герої не вмирають! Вони поповнюють ряди небесного війська і вічно живуть в пам’яті тих, хто їх любив… Вічна пам’ять і слава Герою Любомиру Фединяку!” — йдеться в офіційній інформації.

Раніше Калущина попрощалася із захисниками України Володимиром Кушликом, Ігорем Чошком, Василем Цюпером, Ігорем Ладовським, Леонідом і Романом Бутусіними, Віталієм Романишиним, Мар’яном Бігуном, Миколою Голіковим, Романом Мердухом, Зіновієм Кінашем, Андрієм Рендзяком, Віталієм Самсоненком, Володимиром Паньківим, Віктором Паньківим, Василем Дрогомирецьким, Андрієм Приставським, Дмитром Цупою, Валерієм Соколом, Станіславом Сеником, Тарасом Федорняком, Григорієм Мисюгою, Василем Шевчуком, Євгенієм Шишовим, Романом Петрівим, Михайлом Лещенком, Василем Фальовським, Русланом Куцілем, Іваном Кулибаничем, Ростиславом Породьком, Юрієм Ковальчуком, Ігорем Піхом, Олегом Гудаком, Романом Дуркалом, Ярославом Петрівим, Петром Урсуловичем, Василем Завадецьким, Ярославом Куцелою, Дмитром Пасютою, Олегом Швецем, Сергієм Марченком, Володимиром Стусом та Романом Стехновичем.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни