Калуська влада вважає, що дистанційно попрацювати можна у “пунктах незламності”

На офіційному сайті Калуської міської ради оприлюднили відповідь на електронне звернення до міського голови Андрія Найди щодо організації комунального простору для дистанційної роботи. 26 Грудня, 2022, 19:00 Калуш Переглядів: 118 Ілюстроване фото. Влада Калуша повідомила про мобільний «пункт незламності» — намет від калуських рятувальників

Нагадаємо, 29 листопада Сергій Кислинський подав електронне звернення міському голові Калуської громади з проханням організувати комунальний простір для дистанційної роботи.

«У зв’язку з тривалими відключеннями електроенергії, а в майбутньому можливим блекаутом, багато калушан втрачають можливість віддалено працювати. Я вхожу до їх числа, тому мене дуже цікавить чи існує можливість створення коворкінгу з генератором і безперебійним доступом до інтернету. Все таки ми підтримуємо економіку країни в цей важкий час, свої сім’ї і ЗСУ. В столиці на базі пунктів незламності в школах або бібліотеках, скоріш за все, буде розглянуто можливість створення комунальних коворкінгів. Якщо в нас нема можливості зробити безкоштовний, то думаю більшість буде згодна оплачувати такі послуги при адекватній вартості. Зараз в Калуші безперебійно працює заправка Амік і туди приходить до 10 чоловік, щоб хоч якось виконати свою роботу. Але я впевнений, що це створює додаткові незручності цій мережі, хоч вони люб’язно діляться цим благом. Буду дуже вдячний за розгляд цього питання!», — йдеться в електронному зверненні Сергія Кислинського.

У відповіді йому повідомили адреси “пунктів незламності” на території громади: манеж дитячо-юнацької спортивної школи на вул. Франка, 8а; ліцей №1 на вул. Франка, 6; ліцей №3 на вул. Дзвонарській, 4; Фаховий коледж культури і мистецтв на вул. Ковжуна, 44; палац культури «Мінерал» на вул. Чорновола, 20 та пункти обігріву в адміністративних приміщеннях старостинських округів.

Окрім того, влада повідомила про мобільний «пункт незламності» — намет від калуських рятувальників, який розгорнуто на вул. Пушкіна та про «пункт незламності» на вул. Грушевського, 25, який організувала громада Церкви «Благодать».

«Пункти незламності», які розташовані на території міста Калуш забезпечені централізованим опаленням від котельні на тверде паливо, водопостачанням, забезпечено доступ до зв’язку та  інтернету для можливості підзарядити телефон чи попрацювати на власному ноутбуці, наявні місця для сидіння, також там можна попити гарячого чаю з печивом тощо. Роботи по облаштуванню та вдосконаленню «Пунктів незламності» тривають для комфортного та зручного в них перебування жителів громади», — йдеться у відповіді на електронне звернення.

Раніше йшлося, що в Долинській міськраді запрацював безкоштовний робочий простір.

Робочий простір, куди можна прийти будь-хто та попрацювати, коли немає світла, працює з понеділка по четвер із 08:00 до 17:15, а у п’ятницю — до 16:00.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни