Калуська військова адміністрація опікується амуніцією та пальним для тероборони району

Відбулася нарада під керівництвом начальника Калуської районної військової адміністрації Жанни Табанець за участі народного депутата України Едуарда Прощука та керівників силових структур району.

23 Березня,
2022,
10:00
Калуш

Переглядів: 82


Нині військова адміністрація працює над забезпеченням тероборони та допомогою втікачам від війни

У цілому ситуація на території району повністю контрольована, працюють комунальні служби, органи правопорядку, населення забезпечено всім необхідним, ідеться в офіційній інформації.

На нараді йшлося про забезпечення амуніцією, справність систем сповіщення населення, забезпечення медичними засобами та пально-мастильними матеріалами територіальної оборони району.

Раніше йшлося, що Калуський батальйон тероборони отримав автомобіль швидкої допомоги.

У координаційному центрі з питань внутрішньо переміщених осіб при Калуській районній військовій адміністрації, який розпочав свою роботу 21 березня у приміщенні громадської приймальні народного депутата, представники влади зустрілися з переселенцями, які звернулися за допомогою до координаторів центру.

Нагадаємо, що у координаційному центрі надають інформацію:

  • щодо поселення внутрішньо переміщених осіб в Калуському районі;
  • про харчування та отримання гуманітарної допомоги (одягу, засобів гігієни, дитячих речей тощо);
  • щодо врегулювання юридичних питань.

Представники кординаційного центру відвезли продукти харчування довготривалого зберігання, засоби гігієни, рушники, одяг, іграшки до одного з місць, де знайшли тимчасовий прихисток внутрішньо переміщені особи.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни