Калуська районна закликає Байдена закрити небо над Україною

Депутати закликали світових лідерів не уникати історичної відповідальності перед світом.

07 Березня,
2022,
16:00
Калуш

Переглядів: 33


Рішення світу може врятувати тисячі людських життів. Постер: Oleg Bilyi/Facebook

6 березня на позачерговому засіданні сесії Калуської районної ради депутати одноголосно підтримали звернення до Президента Сполучених Штатів Америки Джозефа Байдена, Президента Франції Еммануеля Макрона, Федерального канцлера Німеччини Олафа Шольца, Прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона, Генерального Секретаря НАТО Єнса Столтенберга і Президента Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн.

«Ми, депутати Калуської районної ради, закликаємо Вас негайно закрити повітряний простір над Україною, як єдиний варіант гарантувати безпеку мирним мешканцям наших міст та сіл, зберегти критичну інфраструктуру, убезпечити країну та світ від можливих екологічних і техногенних катастроф.

Вважаємо, що подальше зволікання з таким рішенням може розцінюватись як пряме запрошення агресора до продовження бомбардувань наших населених пунктів всупереч чисельним жертвам серед мирного населення.

Ми категорично не сприймаємо жодних відмовок, які лунають в останні дні, адже вони не личать справжнім лідерам демократичного світу.

Підтримуємо Президента України, який чітко зазначив, що всі подальші жертви варварських бомбардувань та ракетних обстрілів будуть, зокрема, й на Вашій совісті. Тому щиро сподіваємось, що Ви прагнете увійти в історію як політики, які зробили все можливе, щоб не допустити геноциду українського народу.

Рішення, яке врятує тисячі людських життів, у Вас на столі. Не уникайте історичної відповідальності перед світом, власними народами та великою європейською нацією, якою були й будуть українці, та підтримайте нашу країну у боротьбі з російськими окупантами за право на незалежне державне існування», — пише районна рада.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни