Калуська прокуратура передала до суду справу про привласнення 202 тис. гривень

За привласнення понад 200 тисяч гривень при будівництві амбулаторії на Прикарпатті судитимуть підрядника. 19 Жовтня, 2022, 12:00 Калуш Переглядів: 138 За вказане правопорушення передбачено відповідальність у виді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років

За процесуального керівництва Калуської окружної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора приватного підприємства за фактом заволодіння чужим майном за попередньою змовою групою осіб та службового підроблення (ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України, інформує пресслужба прокуратури Івано-Франківської області.

Слідство встановило, що директор підприємства за попередньою змовою з іншою особою умисно вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості щодо фактичного обсягу та вартості виконаних робіт з будівництва амбулаторії на Рожнятівщині. З червня 2019 року по серпень 2020 року на рахунки підприємства з бюджету було перераховано 8 млн 706 тис. гривень.

Як з’ясувала прокуратура, в актах виконаних робіт відображено дані про роботи, які виконані не були, а підприємства безпідставно отримало понад 202 тисячі гривень.

За вказане правопорушення передбачено відповідальність у виді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни