Калуська поліклініка нарощує свої реабілітаційні можливості

Минулого тижня у дитячій поліклініці Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги запрацювало нове реабілітаційне обладнання – кабіна для підвісної терапії ВСЦ-4. 20 Червня, 2023, 18:00 Калуш Переглядів: 358 Ілюстроване фото. Кабіна для підвісної терапії призначена для проведення кінезітерапії. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Договір на її постачання було укладено з підсумками тендеру 14 червня. Аукціон на придбання кабіни для підвісної терапії міський центр оголосив з бюджетом 301,9 тис. гривень. Сума договору з постачальником  –  ТОВ «Лівін» з Вінниці становить  близько 278,7 тис. гривень, інформують “Вікна”.

За словами керівника міського центру Михайла Гаврилишина,  більшу частину фінансування проєкту з підсилення реабілітаційних можливостей калуського закладу охорони здоров’я забезпечили благодійники з Німеччини. А саме громадська організація з Дюссельдорфа  Die apoBamk-Stiftung і vision teilen, яка надіслала міському центру первинної медико-санітарної допомоги 5000 євро для закупівлі реабілітаційного обладнання.  Це близько 200 тис. гривень, решту коштів для закупівлі кабіни підвісної терапії профінансував міський центр.

Кабіна для підвісної терапії призначена для проведення кінезітерапії (лікування рухом) за методом підвісної та блокової терапії, за допомогою якого можна розвантажити і розслабити різні групи мʼязів або ефективно навантажити їх. Це спеціальна підвісна система навантаження опорно-рухового апарату для відновлення амплітуди руху, нормалізації тонусу мʼязів та збільшення їхньої сили, покращення балансу та розвитку координації рухів.

Кабіна підвісної терапії застосовується при захворюваннях опорно-рухового апарату, хребта та суглобів (остеохондроз хребта, сколіоз, порушення постави); при функціональних порушеннях опорно-рухового апарату (больові відчуття в області великих суглобів і хребта з функціональними порушеннями; обмеження рухів у хребті та великих суглобах (колінний, кульшовий, плечовий, ліктьовий); при захворюваннях і травмах головного і спинного мозку з руховими порушеннями (інсульт, травма головного мозку, нейроінфекції, розсіяний склероз, спинномозкова травма хребта, дитячий церебральний параліч  та інші). Також показані заняття для реабілітації після травм та тренування функціональної сили, швидкості, координації й витривалості.

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни