Калуська підприємиця поділилася враженнями від акції руху SaveФОП

Днями у Києві під стінами Верховної Ради пройшла акція руху «SaveФОП», учасники якої протестували проти тотальної фіскалізації.

29 Січня,
2022,
15:00
Калуш

Переглядів: 582


ФОПи відстоювали свої права у Києві. Фото: www.ukrinform.ua

Калушани теж взяли активну участь у акції протесту. Зокрема, калуська підприємиця Валентина Бідонько у соцмережі поділилася враженнями від акції руху.

Підприємиця відчула гордість за колег, які, не зважаючи на мороз, коронавірус та фінансовообтяжливий місяць великою кількістю з’їхались до Києва відстояти своє право і далі вести свій бізнес на спрощеній системі (заплатив податки — спиш спокійно). На підході до Верховної Ради була велика кількість машин поліцейських машин. Насторожило те, що вулиця Грушевського перекрита транспортом і нацгвардією.

Побачивши знімальну групу телеканалу 1+1, Валентина Бідонько вирішила поспілкуватися з кореспондентом, запитавши, яку кількість учасників журналісти подадуть у репортажі. Адже раніше бачила інформацію в ЗМІ, де подавали кількість учасників-ФОПів неправдиву: 600-1000 чоловік замість — 5000. У результаті діалог, за словами підприємиці, вийшов відчутно упередженим, інформують “Вікна”.

 

Журналіст запитав про кількість мітингувальників, на що у відповідь почув — не менше 5 тисяч. Згодом кореспондент запитав, чи принципово, якщо у сюжеті скажуть 5500 чи 5490? Валентина Бідонько відповіла, що принциповим буде 600 чи 5000, адже кожен мітингувальник вийшов не тільки за себе, але й представляє інших колег-підприємців, які не мали можливості приїхати.

Ще одним діалогом поділилася підприємиця із силовиком після відтиснення мітингувальників від Верховної Ради, який висловився російською мовою: мовляв, що тут творять підприємці. У відповідь жінка сказала:

“А що робили б ви, якщо б завтра їм сказали, що у вас немає роботи і немає за що утримувати сім’ю?”.

Силовик сказав, що поїхав би з країни. Проте калушанка не хоче їхати, ому відстоює свої права.

«Чому я повинна їхати з своєї країни?! Правоохоронці моєї держави сприймають мене як ворога!!! Країна міняється лишень на папері, а силові структури залишаються такими ж…» — додала Валентина Бідонько.

Цього разу, на думку калушанки, підприємців призначили жертовною коровою:

“…розхитуємо ситуацію, дестабілізуємо країну, не хочемо платити податки, бариги…, тих, які не просять нічого в держави, які створили робоче місце собі і ще кільком людям, які намагаються зробити кращими свої міста та села, які часто-густо підтримують своїми фінансами/продуктами/товарами армію/благодійні фонди/різноманітні акції, а зараз ми — найбільші вороги держави, на хресну ходу проти яких веде безстрашний Гетманцев…”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни