Калуська міська рада збільшила на 1 мільйон фінансування одноразових грошових допомог

11 квітня Калуська міська рада внесла зміни до програми соціального захисту на 2023-2025 роки. Фінансування програми не змінилося і становить 33,9 млн гривень на поточний рік. Депутати перерозподілили 1 млн гривень в межах програми. 13 Квітня, 2023, 19:00 Калуш Переглядів: 207 Ілюстроване фото. На виплату одноразових грошових допомог в міському бюджеті тепер є 4,8 млн гривень Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

А саме, на таку суму зменшили заплановані видатки на відшкодування перевізникам за перевезення пільгових категорій громадян — залишилося понад 9,8 млн гривень. Фінансування іншої статті соціальної програми — на надання одноразових грошових допомог для вирішення матеріальних проблем, а також родичам загиблих, померлих, зниклих безвісти захисників України та допомог на лікування військових — навпаки збільшили на 1 млн гривень — до 4,8 млн гривень. 

Як раніше повідомляли «Вікна», за три місяці поточного року розподілили більшу частину передбачених на виплату одноразових грошових допомог коштів — понад 3,1 млн гривень. Тож, вірогідно, міській раді ще доведеться нарощувати фінансування цієї статті програми соціального захисту.

Нагадаємо, минулого року за пільговий проїзд на міських автобусних маршрутах з бюджету було відшкодовано перевізникам майже 5,3 млн гривень. А одноразову грошову допомогу для вирішення матеріальних проблем виплатили 1058 мешканцям — теж на 5,3 млн гривень.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни