Калуська інформаційна мережа запроваджує послугу оптичного Інтернету в Долині

Калуська інформаційна мережа (КІМ) продовжує і надалі активно розбудовувати мережу оптичного інтернету в багатоповерховій забудові. Відтепер дана послуга доступна також для абонентів Долини. 25 Березня, 2023, 14:00 Калуш Переглядів: 146 Відтепер дана послуга доступна також для абонентів Долини. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це повідомила в соцмережі Інтернет та ТБ Калуська інформаційна  мережа, інформують «Вікна»

Переваги цього типу підключення:

Швидкість передачі даних до 1ГБ
Технологія PON надає швидкість передачі даних вище ніж Ethernet. Це означає, що клієнт може отримати більше швидкості при завантаженні або відправленні даних через Інтернет.

Працює навіть коли не має світла

Якщо Ви маєте резервне живлення, то під час відключення світла, Ви матимете доступ до мережі Інтернет.

Менше енергоспоживання
Дана технологія споживає менше енергії, ніж Ethernet, оскільки вона використовує менше пристроїв для передачі сигналу та передає дані через світлові сигнали.

Надійність з’єднання
Технологія PON працює на принципі гнучкої роздачі, що означає, що вона має більшу стійкість до перебоїв в роботі мережі. У порівнянні з Ethernet, де можуть виникати помилки, PON забезпечує більшу надійність з’єднання.

Знижує ризик пошкоджень внаслідок грози
Технологія PON використовує оптичні кабелі, що забезпечує зниження ризику пошкодження обладнання від різких викидів електричної енергії, які можуть виникати в результаті блискави. В порівнянні з технологією Ethernet, яка використовує мідні кабелі, PON забезпечує більшу захищеність від блискавки і може зберегти обладнання та мережу в цілому від потенційних пошкоджень в результаті грози.

Тому, якщо Ви бажаєте зробити модернізацію Вашого інтернету, то пишіть  у приватні повідомлення компанії “КІМ”, або телефонуйте за номерами:
 0 800 603 603
 0 800 306 603 

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни