Калуська інформаційна мережа привітала свою клієнтку зі 101 днем народження

Калуська інформаційна мережа, ТОВ “КІМ” мала чудову нагоду привітати 101-річну абонентку з поважним днем народження, подарувавши 101 день безкоштовного інтернету. 21 Липня, 2023, 15:00 Калуш Переглядів: 573 Енергії, завзяттю і працелюбності Анни Гнатівни можна тільки позаздрити Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

“День народження Ганни Гнатівни був у неділю, і ми не могли пропустити таку нагоду. Зі свого боку, ми вирішили подарувати їй 101 день безплатного доступу до інтернету”, — йдеться в повідомленні інтернет-компанії “КІМ”.

Калуська інформаційна мережа побажала іменинниці щастя, міцного здоров’я, незліченних моментів радості та здійснення її й нашого найзаповітнішого бажання — щоб український народ здобув Перемогу якнайшвидше!

“Ми дуже пишаємося тим, що маємо такого особливого клієнта серед нашої великої родини. Ваша вірність і довіра цінуються нами найбільше, і ми завжди стараємося забезпечити кожному нашому абоненту найкращі послуги та комфорт у користуванні інтернетом”, — кажуть у ТОВ “КІМ”.

Як повідомляли “Вікна”, 16 липня мешканка Голиня Анна Дутчак відсвяткувала 101 рік народження.

На своєму життєвому шляху жінка проживає вже другу війну. Проте енергії, завзяттю і працелюбності Анни Гнатівни можна тільки позаздрити.

Анна Дутчак народилася 16 липня 1922 року у Голині. Навчалася у сільській школі, працювала у колгоспі. У 24 роки вийшла заміж за чоловіка Дмитра, який прожив 85 років. Пережила Голодомор і Другу Світову війну. Виховала двох дітей, п’ятеро внуків і правнуків і одного праправнучка.

Більше про довгожительку — в публікації “100-річна жителька Голиня працює на городі і знає напам’ять повстанські пісні”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни