Калуська громада прихистила 20 вихованців дитячого будинку, який зруйнували окупанти

Про допомогу Збройним Силам України та людям, які втікають від війни, розповіла заступниця міського голови Надія Гуш.

25 Березня,
2022,
16:00
Калуш

Переглядів: 70


Ілюстроване фото. Для дітей-сиріт придбали ліжечка

Сьогодні громада відчуває постійну підтримку та конкретну допомогу від наших міст-побратимів з Польщі (Горліце, Кендзежин Козле), Румунії (Сеїні) та з багатьох інших держав Європи: Бельгії, Німеччини, Італії, Австрії, Великобританії, зазначила в інтерв’ю “Нафтохіміку” Надія Гуш.

— Частину гуманітарної допомоги ми відразу адресуємо бійцям Української армії, а іншу — переселенцям зі східних та південних областей, яких, за останніми підрахунками, є на території Калуської громади близько п’яти тисяч. Ці дані постійно змінюються, зважаючи на те, що частина переселенців переїжджає в інші регіони України, а також у Європу.

Ось і минулого тижня представники організації 4х4-HILFE з Австрії не лише доставили нам благодійну допомогу, а й запропонували взяти на тимчасове проживання ті сім’ї, які потребують допомогу.

— Ми відгукнулися на цю пропозицію і було запропоновано 12-ти сім’ям скористатися цією можливістю. Серед них є і три сім’ї з Калуша, зокрема, одна багатодітна сім’я, ще одна, де діти виховуються без батьків, а також сім’я, в якій виховується дитина-інвалід, — повідомила заступниця міського голови.

Загалом проблем із продуктами харчування, товарами першої необхідності немає, запевнила Надія Гуш. Хоча останнім часом гостро постало забезпечення одного із закладів ліжками:

— Бо коли ще дорослі можуть спати й на матрасах, то дітям потрібні ліжка. Але цю проблему ми також вирішили і дуже цим задоволені, адже ліжка були потрібні 20 дітям-сиротам, чий дитячий будинок зруйнували російські окупанти.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни