Калуська громада попрощалася з 35-річним Героєм Ельвіном Новрузовим

Калуська громада попрощалася з 35-річним Героєм Ельвіном Новрузовим. Військовий тривалий час вважався зниклим безвісти. Поховали воїна з усіма військовими почестями на Алеї Слави, що на міському цвинтарі. 03 Квітня, 2023, 16:00 Калуш Переглядів: 1713 Прощалися із загиблим бійцем зі стиснутим серцем та з щирою молитвою Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

На жаль, війна забирає від нас цвіт нації – молодих, мужніх, відданих Україні патріотів. І неможливо нині знайти слова, щоб передати біль від ще однієї непоправної втрати — вона неспівмірна ні з чим, інформують “Вікна” з посиланням на Калуську міську раду.

“Ніхто не розрадить засмучену горем матір, ніхто не втішить молоду вдову, ніхто й ніколи не замінить донечці татка. У наших серцях та в пам’яті усіх наступних поколінь Ельвін Новрузов назавжди залишиться Героєм, який поклав своє життя за волю України. А величне Його ім’я уже викарбуване на скрижалях історії визвольної боротьби українського народу проти російського окупанта”, — ідеться в повідомленні.

Підтримати дружину, матір та всю родину Ельвіна у час тяжкої втрати прийшло багато мешканців громади, військовослужбовців, побратимів, духовенства, друзів, знайомих. Прощалися із загиблим бійцем зі стиснутим серцем та з щирою молитвою.

«Вічна пам’ять нашому Героєві Ельвіну Новрузову! Пам’ять про Його подвиг житиме у віках. Слава всім полеглим Героям – відважним захисникам, які тепер з небес охоронятимуть нашу Україну”, — йдеться в співчутті від імені Калуської громади.

Поховали воїна з усіма військовими почестями на Алеї Слави, що на міському цвинтарі.

Як відомо, боєць був призваний на військову службу 21 березня 2022 року. Служив навідником аеромобільної роти. Та у грудні 2022 року зв’язок з воїном обірвався. І до цього часу Ельвін Новрузов вважався зниклим безвісти. І тільки 26 березня 2023 року під час наступальних дій ЗСУ було знайдено тіло бійця та ідентифіковано за допомогою військового квитка.

Раніше Калущина попрощалася із захисниками України Володимиром Кушликом, Ігорем Чошком, Василем Цюпером, Ігорем Ладовським, Леонідом і Романом Бутусіними, Віталієм Романишиним, Мар’яном Бігуном, Миколою Голіковим, Романом Мердухом, Зіновієм Кінашем, Андрієм Рендзяком, Віталієм Самсоненком, Володимиром Паньківим, Віктором Паньківим, Василем Дрогомирецьким, Андрієм Приставським, Дмитром Цупою, Валерієм Соколом, Станіславом Сеником, Тарасом Федорняком, Григорієм Мисюгою, Василем Шевчуком, Євгенієм Шишовим, Романом Петрівим, Михайлом Лещенком, Василем Фальовським, Русланом Куцілем, Іваном Кулибаничем, Ростиславом Породьком, Юрієм Ковальчуком, Ігорем Піхом, Олегом Гудаком, Романом Дуркалом, Ярославом Петрівим, Петром Урсуловичем, Василем Завадецьким, Ярославом Куцелою, Дмитром Пасютою, Олегом Швецем, Сергієм Марченком, Володимиром СтусомРоманом Стехновичем, Любомиром Фединяком, Сергієм Семчишиним, Назарієм Цимбалістом,Миколою Кавою, Володимиром Павлюком, Василем Грицюком,Костянтином Литвинчуком, Максимом Лазоришиним, Тарасом Свиридом, Тарасом Пукішом, Андрієм Паньківим,Віталієм Поліщуком, Віталієм Олексиним, Юрієм Мельничуком, Валентином Нестеровим, Федором Маруняком, Олегом Конопадою, Маратом Дадабаєвим, Віталієм Лучкою, Романом Мельником.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни